אודות

ערכים וחזון​

ISLINE  הוקמה בשנת 1986 על ידי ראובן הרשקוביץ וצמחה להיות אחת מחברות השילוח ועמילות המכס המובילות בשוק הישראלי. בשנת 2014 הצטרף אוראל הרשקוביץ לניהול החברה והטמיע בה טכנולוגיות וגישה חדשנית שהאיצו את הצמיחה והיכולות על בסיס השורשים המצוינים שלה.
אנו מציעים סל פתרונות רחב בתחום הלוגיסטיקה ושרשרת האספקה, ובזכות טכנולוגיות חדשניות ורשת שותפים רחבה בכל בעולם, אנו מתמחים בפתרונות הובלה מותאמים, יעילים ומקצועיים.

תחום שרשרת האספקה הינו דינמי ומורכב. אנו ערוכים לספק לכם את ה״שקט התעשייתי״ שאתם צריכים בשגרה, ואת הפתרונות המהירים, היצירתיים והמתאימים במקרים בלתי צפויים ובהפתעות שבדרך.

אנו שואפים להיות הראשונים לעדכן, לשקף ולפתור כל בעיה ולמנוע כל צרה עוד לפני שנוצרה.

130 עובדי ISLINE עומדים לרשותכם בשבעת הסניפים של החברה עם נציגות בשטח בכל אחד מהנמלים. יש לנו צוות מקצועי ומנוסה ואנו נעשה כל שביכולותינו לספק את השירות במהירות וביעילות לכל יעד שתצטרכו.

Hands-on approach

במציאות כה משתנה ובלתי צפויה, אנו שואפים להיות הראשונים להתעדכן בכל נקודה ולתת לכם את השליטה הטובה ביותר על שרשרת האספקה שלכם. הניסיון והידע הרב שלנו בתעשייה מנחים את ההחלטות והפתרונות שאנו מציעים, כך שכל מאמצינו מתנקזים ליצירת ביטחון, שלווה וודאות אצל לקוחותינו. 

Holistic approach

אנו מאמינים שפתרונות הוליסטיים מנצחים בתחומנו, ולכן אנו מסוגלים לספק שירותים ופתרונות אופטימליים תחת קורת גג אחת ולאפשר זרימת מידע חלקה בין המחלקות השונות: פתרונות דלת לדלת לצד פתרונות נלווים כגון ביטוח סחורות, מימון סחורות, רכש ולוגיסטיקה, אחסנה והפצה, ניהול מלאי, גידורי מטבע ועוד.

Progressive approach

הסביבה המשתנה דוחפת אותנו להשקיע הן בחדשנות והן בשירותים המתקדמים שאנו מציעים – יצרנו תשתית שמאפשרת לכם שקיפות כך שבכל שעה ובכל מקום, תוכלו לראות את סטטוס המשלוחים שלכם. בלחיצת כפתור תוכלו לגשת למשלוחי עבר, לחישובים וסטטיסטיקות לפי ספקים\יעדים\נמלים, מדידת ההוצאות והעלויות השונות ועוד.

Accountability approach

אנו אומרים מה שאנו מתכוונים ומתכוונים למה שאנו אומרים. חלק גדול מהפעילות השוטפת שלנו כרוך בהתנהלות רבה מול מגוון רחב של גורמים בארץ ובעולם. לכן, אנו מאמינים בתקשורת כנה וישרה עם לקוחותינו ועם כל גורמי השרשרת – פתרון בעיות מתחיל אצלנו בלקיחת אחריות. תסמכו עלינו, אנו מבינים את גודל האחריות בטיפול במטען שלכם.‎

חברות בקבוצה

ACW

הינה חברת בת איטלקית של ISLINE המובילה בשוק האיטלקי המקומי במתן מגוון פתרונות ושירותי לוגיסטיקה מתקדמים ויעילים. היא מתמחה בתחום התפעול הלוגיסטי ומציעה פתרונות מותאמים אישית ללקוחותיה. עם שנים רבות של ניסיון ומומחיות, ACW מבצעת פעולות משלוח מקצה לקצה, כולל הפקת מסמכים, ניהול מלאי, תחזוקת מחסנים, פיקוח על תנועת המשאיות, ועוד. על ידי השילוב של כוחותיהן, ISLINE וACW מספקות ללקוחותיהן יתרון תחרותי, מאפשרות להם לנווט בביטחון בשוק האיטלקי ולהשיג ביעילות את היעדים העסקיים שלהם.
לאתר

Unifreight/עמיטל

ISLINE היא בעלת מניות בחברת Amital, חברה מובילה בתחום פיתוח ומתן פתרונות לוגיסטיים מתקדמים. אמיטל מציעה לנו את פלטפורמת Unifreight המתקדמת, אשר מאפשרת ניהול יעיל מקצה לקצה של שרשרת האספקה. בזכות השותפות הזו, אנו מקבלים גישה לידע ולמומחיות של Amital, ומשתמשים בטכנולוגיה המתקדמת שלהם כדי לספק ללקוחותינו פתרונות לוגיסטיים יעילים ומותאמים אישית.
לאתר

Arbelis

Arbelis Trade, חברת הבת של ISLINE וקרן ARBEL, מספקת פתרונות מימון וסחר חכמים לניהול שרשרת האספקה. עם מומחיות לוגיסטית מתקדמת ונזילות רחבה, ארבליס מאפשרת ללקוחות לנצל הזדמנויות צמיחה ולהתמקד בעסקי הליבה שלהם. בתמיכת מומחים בתחום, ארבליס נושאת את תפקיד היבואן בשרשרת האספקה של הלקוחות ומטפלת בעסקאות הפיננסיות והתפעוליות. גישה זו מאפשרת ללקוחות לנהל את החלטות המרצ'נדייז ורכש בצורה יעילה ולהתמקד בהנעת צמיחה וחקירת אפיקים חדשים. עם ארבליס, לקוחות יכולים למקסם את התועלת ממודל מימון סחר ותפעול מועיל הדדי.
לאתר

שותפויות

flexport

ISLINE הינה הנציגה של Flexport בישראל, ומביאה לכם את המשלח הדיגיטלי הגדול ביותר בעולם יחד עם מגוון טכנולוגיות מתקדמות לכל בעל סחורה. עם פרטנר חדשני וטכנולוגי כמו Flexport, אנו מסוגלים לייעל את שרשרת האספקה של מגוון רחב של לקוחות. בעזרת פתרונותינו המתקדמים והמותאמים אישית, אנחנו מספקים לכם את היתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בתחום השילוח, ומסייעים לך לשפר ולייעל את תהליך האספקה שלך מהתחלה ועד הסיום.
לאתר

EmoTrans

כבר למעלה מ-20 שנה אנו עובדים עם חברת EmoTrans המקצועית, הפרוסה בלמעלה מ20 מדינות ומאפשרת לנו להציע ללקוחותינו פתרונות מדויקים ויציבים בים ובאוויר. בשילוב הייחודי של ידע תעשייתי, רשתות גלובליות וטכנולוגיה מתקדמת, אנו מסוגלים למצוא פתרונות מותאמים אישית לכל צרכי המשלוח של לקוחותינו, ולהציע ערך מוסף חסר תקדים.
לאתר

iCargo

במטעני LCL הגודל כן קובע. אנו הנציגים הבלעדיים של רשת iCargo בישראל וכך השותפות המרתקת שלנו מאפשרת לנו להרחיב את צי היעדים שלנו בצורה משמעותית. באמצעות פריסת רשת הסוכנים של iCargo אנו מבטיחים לכם מגוון מרשים של אפשרויות שילוח. המשאבים המרובים של iCargo בשילוב עם הפיתוחים החדשניים שלנו מאפשרים לנו למצוא את הפתרון המותאם ביותר לכל סוג משלוח.
לאתר

Ziegler Group

חברת השילוח Ziegler Group הינה חברה בינלאומית מובילה בתחום הלוגיסטיקה וההובלה המספקת שירותי פרימיום ברחבי העולם. עם ניסיון עשיר של יותר מ-100 שנה, Ziegler מספקת ללקוחותיה יתרון מובחר הכולל שילוח יעיל ומקצועי, ידע תעשייתי עמוק ופתרונות מותאמים לצרכי הלקוח. השותפות בין ISLINE וZiegler מאפשרת ללקוחותינו לנצל את התמורה המיטבית מכלל השירותים והפתרונות שמספקות יחדיו.
לאתר

Cargo Partner

חברת Cargo Partner הינה חברה בינלאומית מובילה בתחום ההובלות והלוגיסטיקה, המציעה שירותים מקיפים ברחבי העול, עם נוכחות עולמית ומרכזי הפצה במספר מדינות. השותפות של ISLINE עם Cargo Partner מאפשרת ללקוחותינו ליהנות ממגוון שירותים לוגיסטיים מקיפים ומקצועיים. עם התמקדות באיכות, אמינות ויכולת להתאים את הפתרונות לצרכים הייחודיים של הלקוח, אנו מספקים שירותי הובלה ימית ואווירית, ניהול מלאי, אחסון ועוד.
לאתר

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר