השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

* שדות חובה
נתונים
נתונים
בקשתך נשלחה בהצלחה,

נחזור אליך בהקדם.

סגירת חלון

Coloaders

Coloaders

הצטרף כשותף

נותנת שירותים למגוון רחב של לקוחות כולל חברות שילוח וחברות עמילות מכס. בין אם אתה משלח שזקוק לפתרון ביעד ללא סוכן, ובין אם אתה משלח גדול שפשוט זקוק לגמישות ויצירתיות בתפעול מטען מסוים, או קו שירות מסוים. ISLINE יכולה לתת לך את הפתרון האופטימלי.

ISLINE פועלת בשקיפות ובהגינות, על כן, משלחים רבים בוחרים לבצע איתנו המכלה בביטחון מלא שמטען של לקוחותיהם יטופל ברמה הגבוהה ביותר ובידיעה מוחלטת כי ISLINE נאמנה להם.

ISLINE מפעילה סוכנים מרובים הנבחרים בקפידה בכל העולם, בשיטה זו צברנו ידע נרחב והבנה עמוקה של השווקים העולמיים ואנו יכולים לספק פתרונות גמישים חוצי גבולות עבור לקוחותינו.

ISLINE פיתחה במרוצת השנים יכולות לוגיסטיות משמעותיות והתמחויות בקווי המסחר החשובים בהם: אירופה, ארה"ב וסין. יכולות אלו מאפשרות לנו להעניק ללקוחותינו שירות קרוב יותר, מדויק יותר ונגיש יותר.

ISLINE יזמה שותפויות אסטרטגיות עם חברות טכנולוגיה המתמחות בפיתוח ומתן פתרונות מחשוב מתקדמים בתחום פעילותה. השקעה במערכי מידע ושותפויות אלו מציבים אותה בחזית הטכנולוגיה ומאפשרים ממשק אופטימלי בין כל גורמי שרשרת האספקה ללקוח.

ISLINE מעמידה את כל היתרונות האלו לטובת משלחים אחרים ומאפשרת להם לבצע COLOADING איתה. שילוב מנצח זה מצד אחד, מחזק את כוחה של ISLINE בקוויה ומצד שני, פותח דלתות ואפשרויות חדשות בפני משלחים שונים.

פנה אלינו לפרטים נוספים – coloaders@isline.co.il