השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

* שדות חובה
נתונים
נתונים
בקשתך נשלחה בהצלחה,

נחזור אליך בהקדם.

סגירת חלון

אודות

אודות

היסטוריה

ISLINE נוסדה בשנת 1986 ע"י מר ראובן הרשקוביץ. מסניף קטן אחד במרכז תל אביב צמחה החברה והיום מפעילה 8 סניפים בנוסף למשרד הראשי הנמצא באזור התעשייה הצפוני בלוד, בסמוך לשדה התעופה.

ISLINE מעסיקה היום כ-130 עובדים במכלול השירותים הניתנים על ידה.

ISLINE החלה את דרכה בהתמקדות באירופה המערבית בדגש על שילוח בינלאומי מאיטליה. הקו מאיטליה וההתמחות בו היא שהובילה את ISLINE לצמיחה ולמעמדה הנוכחי. מאיטליה התרחבו השירותים לאירופה כולה. גם היום ISLINE היא בבחינת Marker Maker באיטליה ובנמלים רבים באירופה.

ISLINE נכנסה בשנים האחרונות לשותפויות אסטרטגיות עם סוכנים רבים בעלי יכולות גבוהות מאד. שותפויות אלו מאפשרות לנו להתמודד עם מגוון רחב של מטענים ומחירים טובים ביחס לשוק. בעזרת שותפויות אלו פיתחה ISLINE יעדים חדשים שהולכים ומקבלים חשיבות אסטרטגית (דוגמת: קופר, ווייטנאם).

ISLINE בחרה להיכנס לשותפויות אסטרטגיות ביעדים מסוימים עם סוכנים גדולים מאד בעלי יכולות גבוהות מאד. שותפויות אלו מאפשרות לנו להתמודד עם מגוון רחב של מטענים ומחירים טובים ביחס לשוק. בשנת 2012 ISLINE התקשרה עם קבוצת ACA VANGUARD/DCL, אחת מחברות ה NVOCC הגדולות בעולם. בשנת 2014 שידרגה ISLINE את יכולותיה בסין באמצעות התקשרות עם EUROASIA , הסוכן החמישי בגודלו בסין.-115

פרופיל החברה

ISLINE רואה במרכיביה השונים והמשתנים של שרשרת האספקה, כמו גם בשינויים המקומיים והגלובליים, אתגר מתמיד באספקת שירותים מצוינים ופתרונות אופטימליים ללקוחותיה.

ISLINE מפעילה סוכנים רבים הנבחרים בקפידה בכל העולם. ומתגאה בידע נרחב והבנה עמוקה של השווקים העולמיים, כמו גם ביכולתה לספק פתרונות גמישים חוצי גבולות עבור לקוחותיה.

ISLINE אינה כבולה לסוכן יחיד, ולכן כל מטען שלך יובל באופן אופטימלי, ולא על פי מגבלותיו של סוכן מסוים. בדרך זו אנו שואפים למצוינות בתפעולו של כל מטען, ע"פ הצרכים הספציפיים של הלקוח.

ISLINE פיתחה במרוצת השנים יכולות לוגיסטיות משמעותיות והתמחויות בקווי המסחר החשובים, בהם אירופה, ארה"ב וסין. יכולות אלו מאפשרות לנו להעניק ללקוחותינו שירות קרוב יותר, מדויק יותר ונגיש יותר.

ISLINE מעניקה שירות מותאם אישית ללקוח וצרכיו הייחודיים. שירות מסביר פנים, מקצועי ומבוסס על יושר והגינות, מוענק על ידי עובדים מיומנים, אדיבים ומסורים הקשובים ונאמנים ללקוח.

ISLINE יזמה שותפויות אסטרטגיות עם חברות טכנולוגיה המתמחות בפיתוח ומתן פתרונות מחשוב מתקדמים. השקעה במערכות מתקדמות, יחד עם שותפויות אלה, מציבים אותה בחזית הטכנולוגיה ומאפשרים ממשק אופטימלי בין כל גורמי שרשרת האספקה ללקוח.

ISLINE הוכרה על ידי המכס כגורם כלכלי מאושר (AEO- Authorized Economic Operator) מדובר בגורם עסקי אשר נבדק על ידי רשות המכס ואושר, יחד עם שרשרת הסחר שלו, כי הם עומדים בקריטריונים אשר נקבעו להשתתפות בתכנית. כתוצאה מכך, מעניקה רשות המכס לגורם הכלכלי המאושר הקלות בתהליך הסחר הבינלאומי. ​מרכיב חשוב בתכניות לאבטחת שרשרת הסחר הינו הסכם ההכרה ההדדית (MRA – Mutual Recognition Agreement). רשויות המכס במדינות שונות חותמות על הסכמים להכרה הדדית, תוך הכרה בקריטריונים ובאישורים של התכניות השונות. על ידי כך הן מפחיתות את הצורך בבדיקות מכס שונות ומבטיחות שהסחר העולמי יזרום ללא הפרעות ועיכובים מיותרים.
לצד זה ISLINE מחזיקה בתעודת ISO- ההסמכה לתקן איכות 2008: IOS 9001 הינה חלק מתהליך מתמשך, בו החלה החברה לפני שנים, ובמסגרתו גובש המבנה הארגוני הנוכחי שמטרתו שיפור השירות שהחברה נותנת ללקוחותיה.

ISLINE לצד מצוינות בשירות, אנו לוקחים אחריות. אחריות זו באה לידי ביטוי בשמירה על האינטרסים המשותפים לחברה וללקוח והענקת ביטחון בשירות מדלת לדלת.

ISLINE
נותנים שירות,  לוקחים אחריות

פעילות למען הקהילה

ISLINE לצד מצוינות בשירות, אנו לוקחים אחריות. אחריות זו באה לידי ביטוי לא רק בתחום המקצועי אלא בכל תחום בו נוגעת החברה.

ISLINE רואה חשיבות רבה במעורבות חברתית ומאמינה כי המעורבות שלנו בחברה והנתינה למען הקהילה והסביבה מחזקים אותנו כחברה ערכית ומוסרית ומחזקים את תחושת השייכות של החברה ועובדיה.

ISLINE כחברה ישראלית שורשית עם זיקה ואהבה גדולה לארץ, חברה לקק"ל והקימה את 'יער יש-ליין'. בפרויקט רב-שנתי שתלו עובדי יש-ליין למעלה מ 10,000 עצים ב'יער יש-ליין' שבמבואות ירושלים.

לצד מצוינות בשירות, אנו לוקחים אחריות. אחריות זו באה לידי ביטוי לא בהיבט המקצועי-שירותי אלא גם כלפי הקהילה בה אנו פועלים. ISLINE נותנת על בסיס תקופתי סיוע ותרומות כספיות לגופים שונים ועובדי החברה משתתפים בפעילות ציבורית התנדבותית למען הקהילה בהם אנו חיים. ובזאת הגאווה שלנו!