השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

* שדות חובה
נתונים
נתונים
בקשתך נשלחה בהצלחה,

נחזור אליך בהקדם.

סגירת חלון

יבוא

יבוא

מחלקת יבוא

ISLINE מתמחה בשירותי יבוא שמוענקים למגוון רחב של לקוחות בעלי צרכים משתנים, יעדים מרובים ומטענים שונים בכל גודל וצורה.

הייחוד וההתמחות של ISLINE בתהליך היבוא טמון, בין היתר, בשיטת העבודה  –  'שיטת ריבוי הסוכנים'. באמצעות שיטה זו, ISLINE מפעילה סוכנים מקצועיים מרובים עם התמחויות ייחודיות מכל העולם, שאלה נבחרים בקפידה לאור שני פרמטרים עיקריים: צבירת ידע מקצועי נרחב וניסיון שמקנים הבנה עמוקה של השווקים העולמיים; יכולת אספקה של פתרונות גמישים חוצי-גבלות עבור הלקוחות.

כחברה שאינה כבולה לסוכן יחיד ברחבי העולם ולדרכי פעולתו,  ISLINE יכולה להעביר את המטען שלך בצורה אופטימלית וללא כל המגבלות הטמונות ב'שיטת הסוכן היחיד'. שיטת 'ריבוי הסוכנים' מביאה את ISLINE אל הקצה בשאיפה המתמדת למצוינות בתפעולו של כל מטען כאחד, יחיד ומיוחד בהתאם לצרכי הלקוח.

במרוצת השנים, ISLINE פיתחה יכולות לוגיסטיות משמעותיות והתמחויות בקווי המסחר החשובים בהם אירופה, ארה"ב וסין. יכולות אלו מאפשרות לנו להעניק ללקוחותינו שירות קרוב יותר, מדויק יותר ונגיש יותר.

ISLINE יזמה שותפויות אסטרטגיות עם חברות טכנולוגיה המתמחות בפיתוח ומתן פתרונות מחשוב מתקדמים בתחום פעילותה. ההשקעה במערכי מידע ושותפויות אלו הוכיחה את עצמה ומציבה את החברה בחזית הטכנולוגיה שמאפשרת ממשק אופטימלי בין כל גורמי שרשרת האספקה ללקוח.

מחלקת יבוא ימי

היבוא הימי  תפס זה מכבר את הבכורה בהובלה לישראל, ועם שיפור השירות ולוחות הזמנים, ההובלה הימית תופסת נתח הולך וגדל בסך כל היבוא לארץ.

מגמה זו זוהתה אצל ISLINE עוד מתחילת דרכה וכראיה, היום מחלקת היבוא הימי היא מחלקת השילוח הגדולה בחברה שמורכבת מצוות מקצועי, מיומן ועתיר ניסיון.
בהצמדות לערך המצוינות שמוביל את החברה,  ISLINE נכנסה לשותפויות אסטרטגיות רק עם סוכנים בעלי יכולות גבוהות במיוחד ויצרה שותפויות שמאפשרות להתמודד עם מגוון רחב של מטענים במחירים אטרקטיביים מאוד ביחס לשוק. בנוסף, שותפויות אלו הקנו לחברה את היכולת לפתח יעדים חדשים שזוכים לחשיבות אסטרטגית (דוגמת קופר ווייטנאם).

בהתאם ל'שיטת ריבוי הסוכנים' ודרכי השילוח, כל מטען יבוא ימי זוכה לטיפול ומעקב צמודים  ע"י איש צוות שמתמחה במיוחד בבדיקת אופציות השילוח המתאימות ביותר לכל מטען. הטיפול במטען הספציפי מתחיל עוד בשלב ההזמנה שבו ניתן דגש על בחירת נתיב ההובלה האופטימלי תוך מקסום העלות התועלת ללקוח והתאמת מהירות זמן הגעת המטען.

המחלקה הימית מורכבת מצוות מיומן ואיכותי שהפיתוח האישי, מקצועי ועסקי שלו  הוא חלק בלתי נפרד משגרת עבודתו. אנשי המחלקה, המתמחים בשירות לקוחות, עוטפים את הלקוח ומעניקים לו יחס אישי ושירות צמוד. הטמעת השירות האישי ב ISLINE הוכיחה את עצמה כתורמת גם להיבט המקצועי ומתבטאת בזרימת מידע טובה ויעילה ביותר בין המחלקה ללקוח ובין המחלקה לשאר המחלקות שמתממשקות עם פעילותה היום יומית.

תהליך העבודה, הממוחשב כולו באמצעות מערכת ERP UniFreight, של חברת 'עמיטל דאטה', יוצר עבודה רציפה ואפקטיבית מול חברות הספנות והנמלים לאורך כל תהליך היבוא. תהליך זה משוקף ללקוח ומאפשר לו להיות מעודכן לכל אורך הדרך. לקוח שבוחר להיות חלק ממעקב זה, עושה זאת באמצעות מגוון עזרים טכנולוגיים ש ISLINE מספקת לו.

מעבר לאמור, שחרור המטען הימי מהמכס, על ידי מחלקת עמילות המכס, יכול להתבצע בתהליך מהיר שמקצר משמעותית את זמן ההמתנה למטען בהתאם לזמינות ובחירת הלקוח.

ISLINE מספקת שירותי המכלה מקצועיים (LCL) על בסיס שבועי ממספר רב של יעדים ברחבי העולם ובמחירים אטרקטיביים.

המחלקה הימית מציעה ללקוחות ISLINE  מגוון שירותים משלימים כגון ביטוח מטענים, שירות הודעות בדחיפה, מעקב מטענים ב MOBILE, הפקת דו"חות מיוחדים על פי דרישה ופתרונות רבים נוספים.

מחלקת יבוא אווירי

בדומה למחלקה הימית, המחלקה האווירית של ISLINE מכוּונת לשירות צמוד מטען שמאפשר מעבר מהיר, רציף וחלק מיעד מוצאו עד לפתח דלתך.

מחלקת היבוא האווירי, כחלק ממערך השילוח הבינלאומי של ISLINE, מורכבת מצוות מיומן ועתיר ניסיון שנמצא בקשר הדוק עם כל גורם הקשור למטען על מנת לשקף ללקוח online את סטטוס המטען.

תהליך העבודה הממוחשב כולו באמצעות מערכת ERP UniFreight של חברת 'עמיטל דאטה', יוצר עבודה רציפה ויעילה מול חברות התעופה ומחסני הערובה לאורך כל תהליך היבוא. לקוח שבוחר להיות חלק ממעקב זה, עושה זאת באמצעות מגוון עזרים טכנולוגיים ש ISLINE מספקת לו.

שחרור המטען האווירי מהמכס, על ידי מחלקת עמילות המכס, יכול להתבצע בתהליך מהיר שמקצר משמעותית את זמן ההמתנה למטען בהתאם לזמינות ובחירת הלקוח.

מחלקת יבוא האווירי מספקת ללקוחותינו שירותי קונסולידציה (איחוד מטענים) במחירים אטרקטיביים על בסיס שבועי ורב-שבועי מיעדים נבחרים.

מחלקת ייבוא אווירי מספקת ללקוחות ISLINE  מגוון שירותים משלימים כגון ביטוח מטענים, שירות הודעות בדחיפה, מעקב מטענים ב MOBILE , שירות כולל מדלת הספק לדלת הלקוח ופתרונות רבים נוספים.