הובלה ימית

שילוח ימי

ISLINE מציעה שלל אפשרויות והזדמנויות בשילוח הימי, ל/מכל נמלי המכולות בעולם, יחד עם הצעת ערך יוצאת דופן, גמישות ומהירות משלוח. בין אם מדובר במשלוח של מכולה מלאה (FCL) או מטען חלקי (LCL), אנו שואפים להתאים את עצמינו לצרכים הייחודיים של כל לקוח. עם תכנון אסטרטגי ואופטימלי של זמני הפלגות, תקציב ומאפייני המטען שלכם, תוכלו להיות בטוחים שנדאג לספק לכם את התעריף הטוב ביותר, נתיב הסחר היעיל ביותר וזמן הגעת המשלוח המהיר ביותר.

אנו מאמינים בצמיחה מתמדת של רשת סוכנים גלובלית רחבה וביצירת שותפויות אסטרטגיות עם קווי ספנות מובילים.

בעזרת שימוש במנוע הצעות מחיר מבוסס AI חדשני, נציע לכם תצוגה מקיפה של תמחור, מעקב משלוחים ושקיפות, מה שמאפשר לנו לספק לכם את השירות באיכות גבוהה בתעריפים תחרותיים לישראל וממנה.

קונטיינרים - שילוח ימי

ייבוא

שירותי איחוד המטענים (Groupage) הקבועים שלנו מנמלי המוצא העיקריים בעולם מעניקים לנו היקפי הובלה רבים לישראל, עם תעריפים תחרותיים והפלגות תכופות. סל השירותים הרחב שלנו בשילוח הימי יחד עם שיתוף פעולה רב עם סוכנים גלובליים מאפשר לנו לספק פתרונות שילוח מתקדמים לכל סוגי הסחורות, מכל מקום בעולם – מזרח הרחוק, אירופה, ארצות הברית ועוד.

ייצוא

מחלקת היצוא של ISLINE יושבת בחיפה, צמוד לנמל. הצוות המסור שלנו אחראי על שירותי הקונסולים (Groupage) שנמצאים בבעלותנו, ומומחה בבנייתם. לרשות לקוחותינו עומדים הניסיון הרב והמקצועיות הבלתי מתפשרת של הצוות, הן במתן השירות והן במגוון הפתרונות המוצעות להם.

אוניית מכולה - שילוח ימי

השירותים שלנו

מדריך ליבואן המתחיל מטורקיה

בשנים האחרונות הפכה טורקיה ליעד פופולארי בקרב היבואנים הישראלים והיא נמצאת כיום במקום השביעי והמכובד בקרב שותפי היבוא של ישראל. לכך תרמו ארבע סיבות עיקריות:

לקריאה »

השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר